04 Eylül 2013 #1992557

Vodafone Talebim Olmadan SMS Paketi Tanımladı!

Vodafone'a 2 numaramı taşıdım. 2'sinde de hiçbir şekilde sms paketi talebinde bulunmama rağmen sms paketi verildi bana. Hediye falan değil, 10. 000 şebeke içi 2. 000 tanede şebeke dışı. Altına her fatura döneminde paketin yenileneceğini yazmışlar. (2. hattıma 2 kere gelmiş bu mesaj) paket 11 TL. Bayiye sordum böyle bir paketiniz varmış ama iptal ettirmişsiniz dedi.


Ne böyle bir paket aldım ne iptal ettirdim ne de onun parasını öderim! Derhal Vodafone bu işe bir açıklama getirsin. Faturamda o 11 TL'yi kesinlikle görmek istemiyorum.


Not: bana müşteri hizmetlerini arayın demeyin, siz beni arayın. zira size 444 hattından ulaşmak, atomu parçalamaktan daha güç.

Taner 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 3 ay promosyon olarak sms paketinin tanımlandığı ve sonrasında otomatik olarak sonlandığı,fatura tutarınıza yansıtılmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön