13 Mayıs 2013 #1794569

Vodafone Taife Geçişine İzin Vermiyor!

0541628***Vodafone abonesiyim bundan 3 ay önce şikayet yazdım numaranızı gönderin çözelim dediler 379 vb paralar ödedim tarifemi geçirin dedim Kütahyadaki ve müşteri temsilcisi olmaz dedi şu an 3 aydır kullanmıyorum neymiş sözleşmem varmış iptal edemezmişim Vodafone dünya markası imiş ben görmedim .

Ersan 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,541628****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik inceleme sağlandığında Şubat dönemine ait faturanızda paket kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanızdan kaynaklı ücretlendirildiğiniz ve tarafınıza bilgilendirme sms'lerinin 24 saat içersinde gönderildiği tespit edilerek faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Hattınızda tanımlı olan kampanyadan çıkış yapılması durumunda cayma bedeli yansıtılmaktadır.Katılım sağlamış olduğunuz kampanya esaslarında gerekli bilgilendrime mevcut olup,tarafımızdan müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön