12 Şubat 2014 #2289203

Vodafone Tableti 3 Aydır Kullanamıyorum!

Vodafone'dan Mayıs ayında bir tablet aldım. Tablet Kasım Ayında arızalandı. Defalarca Vodafone shoplara gittim hepsi bana Teleservice'in teknik servise baktığını söyledi Ancak Teleservice'e gittiğimde ise biz bakmıyoruz Lenovo bakıyor dediler. lenovo'ya Tableti gönderdim. 2 ayı geçtikten sonra değişim talebinde bulundum. Değişim talebim onaylandı dediler. Ondan sonra bana eski tabletimi geri gönderdiler. Ben de kabul etmeyerek yeni tablet vermeleri konusunda ısrar ettim. Süreç devam ediyor dediler.


Sonuçta 3 aya yaklaşmasına rağmen tableti kullanamıyorum. Kampanyamın iptal edilmesini ve tablet için kesilen paraların iadesini istiyorum. Kullanamadığım tablete para ödemek istemiyorum.

Serkan 51 Okunma

Cevaplar

  • Serkan18 Şubat 2014

    İki taraf da birbirine yönlendirip duruyor. Lenovo biz size değişim formu göndereceğiz, siz vodafone shoptan alıcaksınız diyor. Haftalar geçiyor, hiç bir şey gönderilmiyor. Ben tableti kesinlikle iade etmek istiyorum Vodafone umursamıyor. Vodafone'dan destek istiyorum. Çözüm alamıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön