19 Nisan 2013 #1752952

Vodafone Tablet Arızası İçin Muhatap Bulamıyorum!

2 ay önce Vodafone cep merkezinden (İzmit) Vodafone 7" tablet aldım. Tablet, kataloğunda ve kutusunda 4gb hafızaya sahiptir diye yazmasına rağmen 2gb çıktı. Müşteri hizmetlerine mail attığımda bizdeki de 2gb, kart satın alıp arttırabilirsiniz diye geçiştirdiler. Dokunmatik ekranda temassızlık var, bayi 4440542'ye yönlendirdi, bu numarayı 1. aramamda yönlendirdikleri numara kurumsal işlemler, 2. aramamda teknik servis biz bakmıyoruz diye telefonu kapattı, 3. aramamda yine farklı bir numara verdiler, o numara da açılmıyor, tekrar aradığımda bayiye yönlendirildim.
Problemli ve hafızası düşük tabletimle bekliyorum.

Uygar 59 Okunma

Cevaplar

 • Uygar27 Kasım 2014

  Standart cevap yazılıyor, ürün üzerinde 4gb bellek yazılırken 2gb olduğunu söylemem üzerine hafıza kartıyla arttırma yapabilirsiniz dendi, satılan ürünün arkasında durulmuyor.

 • Uygar24 Nisan 2013

  Şikayetime cevap olarak yazdıkları yazıda süreci distribütöre yönlendirme yaparak çözmemi tavsiye ettiler. Fakat, ben cihazı aldığım bayi üzerinden vodafone teknolojik servislere ulaşarak kayıt açtırdım ve ürünü yönlendirilen kargoya teslim ettim. Vodafone müşteri hizmetleri çalışanları, sürecin bu şekilde olduğunu bilmiyorlar mı? Müşteriye çözüm yerine baştan savma maillerle işi çözdüklerini zannediyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak Teleservice firmasına ulaşabileceğiniz irtibat bilgileri ekteki linkte yeralmaktadır. http://www.teleservice.com.tr/iletisim.asp Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Uygar19 Nisan 2013

  Müşteri hizmetlerine defalarca telefonla uşalmama rağmen, teknik servis için bir çözüm getiremediler. Her aradığımda başka bir numaraya yönlendirdiler, bu numaralardan hiç biri çözüm sunamadı.

 • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön