03 Şubat 2014 #2273360

Vodafone Tablet Alırken Üzerime Ayrı Bir Hat Daha Açıldı!

Faturam üzerinden tablet almak için başvurduğum Vodafone bayisinde bariz kandırıldım. Benim halihazırda olan faturam üzerinden almak istediğim tableti,üzerimden başka bir hat açarak vermişler. Bende samimiyetlerine güvenerek kağıtları imzaladım,geri gidip durumu bildirdiğimde hayır beyefendi biz size durumu aktardık kabul ettiniz dediler. Ben neden halihazırda hattım varken başka hat açtırmak isteyim pek çözemedim,bir güzel üzerime hat açıp bir tanede tablet satmış oldular.

Semih 55 Okunma

Cevaplar

  • Semih12 Şubat 2014

    Dokuz gün olmasına karşın hala bana geri dönmediler,bu tavır sebebiyle 5 senelik müşterileri olmama rağmen yarın itibariyle Turkcell'e geçmeye karar verdim.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön