02 Ekim 2014

Vodafone Taahhütümü Bozdular

Faturamı 3 ay ödememiştim ve Vodafone'dan aranıp faturamı söyledikleri tarihe ve saate kadar yatırmam gerektiğini söylediler. Verdikleri tarihten önce faturamı ödedim. Bir sonraki faturam taahhüdüm bozulmuş bir şekilde geldi. Gerekli aramaları yaptıktan sonra hattımın dondurulduğunu söylediler. Beni arayan kişi hattım donduktan sonra arıyor ve donduktan sonraki bir tarihe ödememi istiyor. Dondurulduğunun bilgisini söylemiyor. Sözleşmede bununla ilgili bir madde göremedim. Vodafone taahhüdümü bozup cihazın bütün parasını istiyor. Sözleşmede dondurulacağına dair bir ibare olsa bile Vodafone'un beni aradığında ya da mesajlarında bunu tarafıma bildirmesi gerekirdi. Tüketici olarak mağdurum.

Erman 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup 02.10.2014 14:06 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön