18 Ocak 2014 #2242580

Vodafone Taahhütüm Bitmeden Yeni Tarifeye Geçirip Çift Fatura Yansıttı

1.5 ay önce taahhütüm bitmesine 1 hafta kaldı diyerek müşteri temsilcisi beni arayarak yeni bir taahhüt yapmam için tarifeler sundu. Genç Tarife Ekstrayı istediğimi ve taahhütüm bittikten sonra bu tarifeye geçip ekstra ödeme yapmak istemediğimi belirttim. Telefonda defalarca "bakın benim aylık ücretim x tutarı geçmeyecek değil mi?" sorusuna hep "haklısınız, doğru, evet kotanızı aşmadığınız sürece bu şekilde gelecektir" cevabını aldım ve geçen ay ekstresi olarak 35 tl gelen faturam 69.20 TL olarak geldi. Hemen müşteri temsilcisini arayıp konu ile görüştüm ses kayıtlarının inceleneceğini ve faturama iki tarifenin yansıtıldığını söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini, ses kaydımı ve müşteri temsilcisinin ismini istiyorum.

Volkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi veridliği tespit edilmitşir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön