29 Temmuz 2013

Vodafone Taahhütname İmzalatıp Başka Paket Tanımladılar!

Yaklaşık 4 ay önce kız arkadaşımla Vodafone'dan data hattı almaya karar verdik. Vodafone Cep merkezlerinden birine gittik ve bize bir kampanyalarından bahsettiler. Önce 3 ay deneme amaçlı bir paket kullanacaktık eğer memnun kalırsak bize 5 gb'lık 24 liraya başka bir paket vereceklerdi ve onun işlemlerini 3 ay sonra yapacağız dediler bizde kabul ettik.

Sonrasında denedik ve 3 ay sonra taahhütümüzü imzalamaya gittik adamlar taahhütü bize imzalattılar, eve gittiğimizde bize 4 gb 39 liraya paket tanımlamışlardı. Sonra şikayetimi ettim ama sağolsun Vodafone 4 aydır mağduriyetim için tam 18 gündür hiçbir şey yapmadı. Mağduriyetimizin düzeltilmesini istiyorum.

Mustafa 34 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa01 Ağustos 2013

    Ben size bu ay başında 5 gb pakete 24 liraya taahhüt imzaladık ama 4 gb 39 liraya tarife verdiler diyorum siz hala sıkıntı yok ücret bilgisi doğru diyosunuz cep merkezinizle beraber bizi mağdur ediyorsunuz müşteriye verdiğiniz önemden dolayı sizi tebrik ederim.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanya evraklarınızın kontrolü sağlandığı,ücret bilgilerinin tablo halinde taahhütnamede yer aldığı ve hata tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön