10 Mayıs 2013 #1790077

Vodafone Taahhütlü Cihazdan Cayma Bedeli !

7 ay önce Blackberry telefona taahhüt yaptım önce bana 46 lira ödüyorsun ekstra bi tutar gelmeyecek 9300 kampanyalı zaten dediler taahhüt yaptım bir ay sonra 77 lira gelen fatura için arayıp sordum ilk ay için 20 tl cihaz için alınmış bir daha alınmayacak dendi sonraki ay yine aynı gelen fatura için aradım bis paketi dışında net kullanılmış dendi .


Ama 7 aydır faturam 77 liranın altına düşmüyor ve en başta 46 liranın üstüne çıkmayacak dendiği için bunu yaptırdım. şimdi çıkıp ıPhone almak istiyorum bana 580 lira cayma bedelinden bahsediyorlar farkında mısınız bilmiyorum ama cihazın bedeli o değil nasıl bir firmasınız kimsenin kimseden haberi yok herkes farklı şeyler söylüyor .

Kerim 96 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 14.05.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Cihaz zarar kapama bedeli 660 TL dir. Taahhüt süresinden önce kampanyadan ayrılmanız durumunda, Mayıs döneminde kampayadan çıkış yapılırsa yaklaşık 500 TL cayma bedeli yansıyacağını ve uygulamanın bu yönde olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön