18 Eylül 2013 #2017726

Vodafone Taahhütlerini Yerine Getirmiyor!

Vodafone'a geçiş yapılırken bir sürü taahhüt de bulunuyorlar, ancak evraklar imzalandıktan sonra yetkililer ortada yok. 15 hattımı geçiş yaparken vodapara ve iPhone4 taahhütlerinde bulunuldu. 40 gün geçmesine rağmen faturaları ödüyorum ama taahhütlerini karşılamıyorlar. Sisteme dahi girilmemiş. Yetkililer yok ilgilenen yok geçiş yaptığıma pişmanım. Hatlarımı iptal ettirmek istiyorum taahhüdünüz var deniliyor gerçekleşmemiş taahhüt. Sorunumun bir an önce çözümünü istiyorum.

Musa 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön