26 Ağustos 2013 #1975679

Vodafone Taahhütle Bozuk Telefon Veriyor!

Uzun zamandır Vodafone abonesiyim. 21. 08. 2013 tarihinde Önem Telekom Yakutiye / Erzurum Vodafone bayisinden kampanya ile 2 yıl taahhütlü Samsung S4 mini telefon aldım. Telefonu aldıktan sonra şarja koydum. 4-5 saat şarjda kaldı ama daha sonra baktığımda telefonun kapandığını ve bir daha açılmadığını gördüm.


Aldığım yere götürdüm telefonu fatura ve kutusunda ne varsa aldı ve tekrar gelmesinin 20 günü bulacağını söyledi. Ben şu an arkadaşımın telefonunu kullanıyorum. Kısacası hem taahhüt yaptırdım hem de elimde telefon yok. Vodafone'un müşterisine verdiği önem ortada.

Zeynep 57 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep26 Ağustos 2013

    Peki ama ben zaten Başarı'ya götürmüştüm. Ben 20 gün beklemek istemiyorum ki. Arkadaşımın telefonunu kullanmak zorunda kalıyorum. bu saçmalık.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Söz konusu Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön