11 Mayıs 2013 #1791386

Vodafone Taahhüt Vermediğim Halde Paketimi Düşüremiyorum!

Taahhüt verdiğim 11 ay önce toplam 24 aylık bir kampanya ile telefon aldığım 55 tl + 10 tl telefon bedelli bir kampanya idi lakin geçtiğimiz ay red paketine deneme amaçlı geçtim (sonrasında iptal edeceğimi beyan ederek) müşteri hizmetlerinde yine aynı iş görmezliği gördüm ve eski taahhütlü paketime geri dönmek istiyorum dediğimde GEÇEMEZSİNİZ cevabı verildi hâlâ işyerinde Vodafone çekmez iken neyin ısrarını yaşıyorlar anlamadım ?
Düzeltilmesini istiyorum ve unutmadan iletişim bilgisine yeni aldığım T****** numaramı verdim konunun ciddiyetini anlamanız açısından iyi gelir size.

Murat 37 Okunma

Cevaplar

  • Murat15 Mayıs 2013

    kontrol ettim ve göndermemişsiniz

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.05.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığı tespit edilmiştir.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön