10 Temmuz 2014

Vodafone Taahhüt Süremin Dolduğunu Bildirmedi

Kurtuldum nihayet dürüst bir GSM operatörü ile devam ediyorum ve çevremdekilere de tavsiye etmeye başlamışken bakın ne oldu. Aylık 25,50 tl toplam 750 dakika konuşurken 2 aydır faturalarım 54,00 tl'ye fırladı. Neden mi (reklamlar hikaye demek ki kurumsallaşma sadece reklamlarda var adı üstünde reklam) taahhüt ettiğimiz süre dolmuş bakar mısınız gerekçeye ve bundan benim haberim olmayacak tabi başka türlü nasıl mağdur ediliyor. Madem böyle bir uygulamanız var ve sabahtan akşama kadar müşteri odaklı reklamlarınız çıkıyor o zaman çağrı merkezi aracılığı ile veyahut başka bir şekilde.

İlhan 2.282 Okunma

Cevaplar

 • İlhan29 Aralık 2014

  yazık para karşısında çok küçülüyorsunuz SİZDEN beklenene hizmet karşısındaki duruşunuz yanlış yapıyorsunuz ve küçük hesaplar peşindesiniz

 • İlhan30 Temmuz 2014

  bağlantı kurmak istediğinizden eminmisiniz? isteseydiniz ulaşabilirdiniz, ulaşmak istemediğiniz için bağlantı kurmamış olabilirmisiniz? Malesef kendinizi haklı göstermek için her yolu deniyorsunuz YAZIK...

 • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön