31 Ekim 2014

Vodafone Taahhüt Sorunu Yaşattı!

Mutlu Ailem’den faydalanmak için A** hattımı Vodafone’a taşıdım. Kampanyaya girişim yapılmamıştır. Şikayetim kabul edilmemiştir. Şimdi mantıksal olarak soruyorum? Tarifesi aynı 25 TL A** hattımı 70 TL Vodafone’a taşımam sizce mümkün müdür? A** taahhüt bozup cezai
bedelleri ödeyerek numaramı taşımam normal mi? İlk başvurumda neden taahhüt alınmadı? Neden 7000’den SMS gönderilmedi? Taahhüt istenseydi verirdim, taahhütlü diğer 532 4177*** numaramdaki gibi. Bana taahhütle ilgili ne cep merkezi ne de Vodafone’ca hiç bilgi verilmemiştir. Vodafone’un tek taraflı olarak cep merkezinin verdiği bilgiye inanıp bana itibar etmemesi tarafsızlık ve hakkaniyet ilkesi ile bağdaşmamaktadır.

Ömer 106 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön