27 Ocak 2014 #2259110

Vodafone Taahhüt Ettiği Fatura Tutarını Göndermiyor!

Vodafone'a geçtiğimde kurumsal müşteri temsilcisi 65 tl fatura geleceğini her şey dahil 2 sene taahhüt edeceğimiz söyledi ama fatura ilk günden beri 75 TL gelmekte. Müşteri temsilcisi bir yanlışlık olduğunu düzelteceğini söyledi ama hala bir sonuç yok.

Melih 64 Okunma

Cevaplar

 • Melih04 Mart 2014

  hala donus saglanmadı ve faturam aynı sekılde yuksek gelıyor

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde Kurumsal müşteri hizmetlerimiz tarafından tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

 • Melih28 Ocak 2014

  donus hıc bır zaman saglanmadı faturam bu ayda aynısı gelecek tuketıcı haklarına kadar gıdecegım

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön