15 Mart 2013 #1686509

Vodafone Taahhüt Edilenden Fazla Ücretlendirilmek!

553475**** numaralı hattım ile 5000 sms, 500 dakika, 500 mb internet kampanyasına için 35 lira ödeyeceğim bildirildi. İlk ay fatura 90 lira üzerinde geldi. Konuşma limitini aşmışım. 2. ay yine 35 liradan fazla ücret ödemem gerekti, yine limiti aştığımı düşündüm sorgulamadım.


3. ay her gün limiti aşıp aşmadığımı takip ettim. Sms 2 adet kullandım; 4998 kaldı.. Konuşma 2 dakika kullandım; 748 dakika hakkım vardı. İnternet 250 mb kullandım; 250 mb kaldı. Yani hiç bir hizmetin limitini kullanmadım. fatura 42,5 lira. Bana vaad edilen ücrette faturalandırmak istiyorum, kesilen faturalarımın revizesini istiyorum ve faturalı hattı kapatıyorum.. Maalesef haksızlık boyu aştı.

Recep 58 Okunma

Cevaplar

 • Recep25 Mart 2013

  Benim sorunum çözülmedi. Hattımı faturasıza geçirdim ve bana 60 lira daha ekstra bedel ödettirdiniz. En başında hepsini sorguladığım halde, her bir müşteri temsilcisiyle görüşmemden sonra bana daha fazla cezadan bahsedildi. Bir sonraki adımdaki görüşme yaptığım kişi bir öncekinden haberi yok, almış başını bir düzensizlik gidiyor. hiç memnun değilim. Her platformda da bunu dile getireceğimden emin olabilirsiniz. Eşimin dostumun ayağını da bu operatörden kesiyorum. Bir rakip operatör akrabası veya tutkunu değilim; kimse öyle anlamasın ama bu faturalandırmalardaki haksızlıklarınıza kimse gözü bağlı kanmasın.. Herkes bu yazıları okusun ve bu tür ardı arkası belli olmayan hizmetlerle ilişkiye girmesin..

 • Recep25 Mart 2013

  Benim sorunum çözülmedi. Hattımı faturasıza geçirdim ve bana 60 lira daha ekstra bedel ödettirdiniz. En başında hepsini sorguladığım halde, her bir müşteri temsilcisiyle görüşmemden sonra bana daha fazla cezadan bahsedildi. Bir sonraki adımdaki görüşme yaptığım kişi bir öncekinden haberi yok, almış başını bir düzensizlik gidiyor. hiç memnun değilim. Her platformda da bunu dile getireceğimden emin olabilirsiniz. Eşimin dostumun ayağını da bu operatörden kesiyorum. Bir rakip operatör akrabası veya tutkunu değilim; kimse öyle anlamasın ama bu faturalandırmalardaki haksızlıklarınıza kimse gözü bağlı kanmasın..

 • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili faturalandırılmanızda sorun tespit edilmemiş olup,müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi15 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön