11 Eylül 2013

Vodafone Taahhüt Bitiminden Sonra Mağdur Etti!

1 yıldır Vodafone hesabını bilen tarifedeyim. 1 Ekim itibariyle taahhüdüm bitmiş olacak ve ben bu tarihten itibaren aynı tarifede kalmak istemiyorum. Hattımın kapanmasını ya da faturasız kontörlü tarifeler ile devamını istiyorum ancak bu mümkün değilmiş, taahhüdüm bittikten sonra bir ay daha eski tarifem üzerinden indirimler olmadan devam etmek zorundaymışım ama tarifemi yenilemek 1 yıl daha taahhüt vermek istersem tarifem hemen yenilenebilirmiş..


Taahhüdüm bittiyse neden bir ay daha fatura ödemek zorundayım? Bu detayı bana anlattın mı? Ya da bir belge imzalattın mı? Vodafone'un bu uygulamasını kınıyorum.

Osman 186 Okunma

Cevaplar

 • Osman16 Eylül 2013

  Hiç yardımcı olmadılar... Beni anlamamışlar anlama adına bir telefon bile etmediler...

 • Osman16 Eylül 2013

  Ben paket ücretlerinden bahsetmiyorum. Taahhüdüm biter bitmez hattımın konturlu tarifelerle değiştirilmesini talep ediyorum, vodafone da tarife değişikliği yapılması zorunlu diyor ama beni bir ay daha eski tarifemden ve indirimler ortadan kalktıktan sonra hattımı kullanmaya zorluyor...

 • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanyalı hatlar için kampanya bitiş tarihinden sonra tarife değişikliği yapılması gerekmekte olup, tekrardan yeni dönemde yansıyacak olan paket ücretine müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimler ile paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön