31 Ağustos 2013 #1986951

Vodafone Taahhüt Bitiminde Otomatik Paket Yeniliyor!

2 yıl taahhütlü ve cihaz kampanyalı tarifemin 15.09.2013 tarihinde taahhüt sözleşmesinin sona ermesine az bir zaman kala faturasız tarife geçmek istediğimi ve ne yapmam gerektiğini sordum. Hukuksuz bir biçimde, otomatik olarak aynı tarifeden 1 ay daha ücretlendirileceğim bilgisi Vodafone müşteri hizmetleri merkezi tarafından beyan edilmiştir.


Vodafone hattımı taahhüt bitiminde ya faturasız hatta geçmesini veya bunu yapmıyorsa mobil operatör değişikliği istiyorum; talebim olmamasına rağmen aynı tarifeden 1 ay daha ücretlendiriyor, kullanmadığım yada istemediğim hizmet için neden 1 ay daha fazla para vereyim? Şikayetçiyim.

Mustafa 302 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu,mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön