22 Nisan 2013 #1758262

Vodafone Taahhüt Bitiminde Bilgilendirme Yapılmadı!

Vodafone 12 aylık 20+1 liralık paketine üye oldum üyeliğimin bitmesine kısa bir süre kala Vodafone bayiine gittim ve taahhütün bitmekte olduğunu ve yeni kampanyaya geçmek istediğimi söyledim bana daha sonra gelmemi 4.15.2013 taahhüdümün biteceğini ancak o tarihinde kampanyamı yenileyebileceklerini söylediler dedikleri tarihte gittim,ertesi günü gelmemi istediler ve 4.16.2013 tarihinde tekrar gittim taahhüdümün bittiğini fakat yeni kampanyaya ancak 1 ay sonra geçebileceğimi söylediler bende kendilerine 1 ay ne yapacağımı sordum 5.15.2013 tarihinden sonra gelmemi söyleyince başka operatöre geçtim son faturayı ödedim bana 3-4 günlük kullanım olduğunu ve 1 aylık fatura ödeyeceksin diyorlar.

Cengiz 54 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz30 Nisan 2013

    sayın yetkili bana bu süreç zarfında ne bayii tarafından nede vodafafone tarafından yardımcı olunmadı,zateen Bayii'nin tutum ve davranışları yüzünden başka oparatörü seçtim taahhüt bitincede bana başka oparetöre geçmem halinde 1 fatura daha ödeyecegm konusunda tarafınızca bilgilendirme yapılmamış olup hakkımı her platformda arayacagmı bildirir saygılarımı sunarım..

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik 541490****numaralı hattınız üzerinde gerekli inceleme sağlanmış olup,fatura kesim tarihinizin Her ayın 15. günü olduğu ve 20.04.2013 tarihinde farklı operatore geçiş sağladığınız görülmüştür.Geçiş işlemlerinize bağlı olarak geçiş tarihine kadarki kullanımlarınız,aylık bundle (toplu süre) ücretiniz 15.05.2013 tarihinde dönem faturanız oluşturulucaktır.Faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmadığını müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön