20 Ocak 2014 #2244073

Vodafone Taahhüt Bitiminde 12 Aylık Vergi Ücretini Birden Yansıtıyor!

12 aylık taahhütüm bitince faturasıza geçtiğim için kullandığım 12 aylık telsiz ücreti ayrıyeten faturama yansıtılması zaten faturalıdayken o ücret her ay faturamdan kesiliyordu anlamıyorum. Neymiş faturasıza geçtiğim için kullandığım 12 aylık faturasızın telsiz ücretini de ödemek zorundaymışım. Hangi mantığa sığdırıyorsun Vodafone?

Sezai 81 Okunma

Cevaplar

 • Sezai24 Şubat 2014

  arayayım gene benden gitsin tabi tabi anayiyiz biz.

 • Sezai24 Şubat 2014

  kimse beni aramadı değerlendiriyorsunuz sözde sorunu. nerde hep hikaye sorunu çözen yok nasıl olsa parayı mecbur ödedik.faturalı faturamda aylık telsiz konuşma ücreti kesilmesine rağmen birde geçmiş 12 ayında faturasız hattın telsiz konuşma ücretini kesmişsiniz.kazıklamayın milleti lütfen.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön