03 Nisan 2013 #1721477

Vodafone Taahhüt 12 Değil 24 Aymış!

12 aydır kullandığım hattımın iptali için Vodafone shopa başvuru yaptım. Yetkili kişi 24 saat içerisinde Vodafone müşteri hizmetlerinin beni arayıp iptal başvurusunu teyit edip iptali gerçekleştireceklerini söyledi. Fakat hiç kimse aramadı. Olay üzerinden 1 ay geçti. Evime sözleşme cayma bedeli olarak 601.30 tl fatura geldi.


Müşteri hizmetlerini arayarak öğrendim ki, taahhüt 12 ay değil 24 aymış. Bunun bilgisini neden kimse vermedi dediğimde, kimse bu bilgiyi vermekle zorunlu değil, imzaladığınız sözleşme içinde, oluşacak tüm cayma bedellerini ödeyeceğim diyerek imzanız bulunmaktadır demekteler. 600 tl ödemek zorunda kalacaksam bunun bilgisini bana nasıl vermezler.Haksız kazanç elde ediyorlar.

Caner 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 03.04.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İmzalamış olduğunuz taahütmade cayma bedel ile ilgil bilgilendirme mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz. "cezai şartın, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen ve internet vb mecralarda duyurulan kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından işbu yukarıda belirtilen hallerin meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında tarafımca yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle hesaplanacağını ve bu cezai bedeli hiçbir ihbara ve ihtara gerek kalmaksızın, derhal, nakden ve defaten Vodafone’a ödeyeceğimi* maddesi mevcuttur. Bu maddeye istinaden yapıalcak farklı işlem bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Caner04 Nisan 2013

    24 ay taahhutlu cihaz kampanyali hattimin 13 ay boyunca faturalarini odedim. 13.ay sonunda sozlesmeden caydim. Cayma bedeli olarak geri kalan 11 ayin ucreti 330 tl. Fakat cayma bedeli olarak faturalandirilan tutar 601.30 tl. Haksiz kazanc elde etmeye calisiyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön