21 Ocak 2014 #2246619

Vodafone Taahhüdüm Olduğunu İddia Ediyor!

Vodafone Ret Elit müşterisiyim. Vodafone elit tarifesinde iken ret elit tarifesinde kampanya olduğuna dair müşteri hizmetleri telefon ederek bilgilendirme yaptı ve istemediğimi söyledim ancak şuan kampanyada 125 TL'ye düştü bir deneyin istediğiniz zaman tarifeden çıkabilirsiniz denilmişti.


Ancak 20 01 2013 tarihinde tarife değişikliği için Vodafone bayisine gittiğimde taahhütümün olduğunu ve bunun bir cezası olduğu bilgisini verdiler.


Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki hanımefendi siz mesaj atarak tarifeye geçmişsiniz ve size mesajla bilgi verilmiş dedi. Konu hakkında yetkililerin ilgilenmesini rica ediyorum.

Murat 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön