17 Ocak 2014

Vodafone Sürpriz Fatura Çıkardı!

Kızım yurt dışına çıktığından beri Vodafone hattından hemen hiç görüşme yapmadığı halde son 3 aylık faturası çok çok yüksek geldi. Buna rağmen 2 faturanın da ödemelerini yaptık. Ancak en son gelen fatura yetti artık. Müşteri temsilcisiyle görüşmeler yapıldı, bu yüksek faturalardan dolayı faturalı hattan kontörlüye geçmek istediğimizi ve cezasının 30-35 lira olacağını söyledi. Buna göre de onayladık ancak gelen fatura 80 lira cezasıyla vergileri vs. 148 liraydı. Faks çektik dönüş olmadı. müşteri temsilcileri ile görüştük sonuç yok.

Meryem 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Meryem21 Ocak 2014

    halen olumlu bir sonuç alamadım.

  • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön