18 Nisan 2013 #1751114

Vodafone Süresi Biten Kampanya Faturası!

Vodafone sözleşmem bitmesine rağmen sözleşme süresi biten kampanyaya ait fatura kesiyor. Vodafone müşteri temsilcileri seve seve ödeyeceksiniz diyor. telefonla arıyorum sözleşmeniz bitmiş ama sözleşmenin bitmesinin ardından bir ay daha aynı kampanyaya ait fatura gelir diyor. sözleşmede var diyor.


Sözleşmeyi 12 aylık yapıyorsun 13 aylık fatura kesiyorsun.ya kullanıcılar saf ya da söz konusu operatör yetkilileri fazla zeki ama yapacak bişey yok seve seve ödüyor bu millette.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Nisan 2013

    Vodafone yetkililerinin yanıtı da sözleşmesi gibi standart bunca insan mağdur olduğunu ifade ediyor ama GSM şirketi yöneticileri konu takip ediliyor diyor. Kullanıcılar olarak suç bizim. Tavrımızı net koyamıyoruz ortaya. Şikayet ediyor ama yine kullanıyorduk. Bundan sonraki süreç tabi ki böyle olmamalı..

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrolde, iletmiş olduğunuz GSM numarasının faturasız ve herhangibir kampanyaya dahil olmadığı görülmüştür. GSM no bilgisinin farklı olması halinde iletmenizi rica ederiz . Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön