08 Mart 2014

Vodafone Sürekli Ücret Kesiyor!

Vodafone hattıma 12 tl para yükledim şuan 0.36 krş kaldı ve hala kesilebilir hiçbir konuşma yapmadım. 542'yi aradım abonelik var iptal ediyorum diyor gene para kesiliyor bizle dalga mı geçiyorsunuz? Kesilen paraların iadesini istiyorum bu 7070 aboneliğini de iptal edin ya da engelleyin zaten Vodafone aboneliğimi bitireceğim.

Kemal 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kemal13 Mart 2014

    Halen çözüm bulunmadı ve para kesiliyor hala!

  • Vodafone Temsilcisi08 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön