03 Şubat 2014 #2273146

Vodafone Sürekli Özel Servis Mesajı Gönderiyor!

Sürekli reklam ve kampanyalar ile ilgili mesaj lar atılıyor arayıp gönderilmemesini talep etmeme rağmen hala devam ediyor 03-02-2014 12:23'te görüştüğüm müşteri temsilcisi numara vererek kendilerine son gelen mesajın Vodafone'a ait olmadığını söyleyerek numara verip aramamı söyledi. Aradığım numara açılınca ilk Vodafone anonsunu dinledim ve müşteri temsilcisi de onayladı. BTK'ya şikayet edeceğim; devam ederse savcılığa şikayet edeceğim.

Erdal 92 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 17.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erdal10 Şubat 2014

  mesajlarınız devam etmekte ve hala titizlikten bahsediyorsunuz ve helal olsun cevap yazmakla sorun çözülüyor öylemi siz titizlikten bahsettikten sonra kaç kez arayıp ne zamana kadar devam edecek diye

 • Erdal04 Şubat 2014

  titizlikle incelendiğine kanaat etmiyorum ek resimde görüşme saatlerini belirttim personeliniz resmen salak muamelesi yapıyor ama salak değilim kuzgunlar cep merkezi mağaza sorumlusu bey bunu btk istiyor abonelere mesaj atın diye bunu bizzat btk ya yazacağım ve şikayetimi vodafoneye değil btk yetkililerini şikâyete ederek siz böyle istiyormuşsunuz diyorlar şeklinde ama rahatsız edin diye karar çıkaracaklarınıda sanmıyorum numaramı çağrı merkezi girdiğinde zaten görüyor konu hakkında bildiğim yasa var abone istemez ise bu tür yaptırımlar durdurulacak diye ya benim evimde telefon çekmiyor ,telefon çekmiyor siz habire mesaj atıp duruyorsunuz

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön