30 Ekim 2014

Vodafone Sürekli Hat Düşmesi!

Karabük ili Eflani ilçesinde ikamet ediyorum. Yaklaşık 1,5 ay önce değiştirilen verici nedeniyle ilçe genelinde yapılan tüm görüşmelerde kopmalar oluyor. 3G kullanmanın imkanı neredeyse yok. Görüşme esnasında hat düştüğünde, karşımızdaki insanlara mahçup oluyoruz, konuştuğumuzdan da bir şey anlamıyoruz. Kopmalar konuşma esnasında en az 3 kez oluyor. Çok mağdur durumdayız. Biz kullanıcılar tarafından şirkete sürekli mail atılmasına rağmen geri dönüş yapılmıyor. Bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Enes 361 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön