25 Nisan 2013 #1763277

Vodafone Sürekli Fatura Gönderiyor!

Vodafoneden hiç memnun değilim. Sebebi şu: 3 aylık internet paketi aldım fii tarihinde. Faturalarımı ödedim. Sonra paket tarihi bitti hiç kullanmadığım halde bana 2 aylık 90 küsür lira fatura geldi. Tamam dedik onuda ödedik. Bu kez Vodafone bayiine giderek kesin kapanış yaptırdım.


Aradan 2 - 3 ay geçmiş beni arıyorlar borç servisinden şubat ayının faturası varmış ve 75 TL borcum varmış diyorlar. Benim paketim 29 TL idi. 75 TL nerden çıktı. Bana mantıklı bir açıklama yapın.

Cemil 57 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,543743****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde faturanıza yansıyan ücretlerin kalan vergi taksit tutarları olduğu görülmüştür.Faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Hattın 1 yıl içinde iptal edilmesi durumunda son faturaya tahsil edilmemiş olan vergi taksitleri toplu olarak yansıtılır. Ancak "TK Kullanım Ücreti" hat aktif olduğu müddetçe alınan bir vergi olduğundan 1 yıl içerisinde hattın iptal edilmesi vb. durumlarında " ilk abonelik Özel İletişim Vergisi + TL TK Ruhsat Ücreti" son faturaya kalan ay sayısına göre toplu olarak yansıtılmaktadır.Vergi kalemlerine müdahale edilememektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Cemil03 Mayıs 2013

  20 TL olan abonelik paketim diğer şebekeyi geçtiğim için 30.90 tL olarak geldi. Faturada yazan tutar şöyle geçiyor. YENİ TESİS TK RUHSAT VE ÖİV TAKSİDİ 10.45 TL böyle bir fatura kalemi var mı? Bunu bana açıklayın lütfen.

 • Cemil29 Nisan 2013

  Şikayet mailine cevap yazmak sorunun çözüldüğü anlamına gelmiyor. Sanırım vodafone sorunları bu şekilde çözüyor (!)

 • Cemil29 Nisan 2013

  Hattımı başka bir şebekeye taşıdığım halde, tarafıma 30. 90 TL fatura geldi. Halbuki tarihi hesap kesim tarinden 3 gün önceye ayarlamıştım. Üstelik 20 TL olan tarifem değil daha fazla fatura çıkardılar. Daha öncede vodemnet ile problem olmuştu oda halen devam ediyor. Hem kaliteli hizmet verilmiyor ikide bir hat kesiliyor hem de kullanmadığım ayların parası kat kat fazlasıyla isteniyor. Müşteri temsilcisi de sağlıklı bilgiler vermiyor ve iletişim kesiliyor. Allah belanızı versin. Kan emiciler. Daha nekadar yolacaksınız milleti. Yeter artık, çekin ellerinizi cebimizden. Yazıklar olsun. Vodafone geçmek isteyenler iyi düşünün.

 • Cemil29 Nisan 2013

  Size nasıl ulaşabileceğimi elbette biliyorum. Fakat konuşmak istemiyorum. mesajda sorunumu anlattım. Dahada anlamadıysanız ne diyeyim yani. Buraya onu hatırlatmak için yazdığınız mesajla çözüm ürettiğinizi mi zannediyorsunuz?

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön