31 Mart 2014

Vodafone Sürekli Fatura Çıkarıyor!

Vodafone firmasından vodem ve kart aldım 2 sene kullandım. Tüm borcunu kapatıp hattı iptal ettirdim. Aradan 1 sene geçti yıllık abonelik ücreti adı altında fatura geldi müşteri temsilcisini aradım durumu sordum efendim tam olarak bizi arayıp kapatmamışsınız o sebeple fatura kesilmiş temsilciye kapatın o halde tam olarak dedim bu faturayı ödüyorum.

Bir daha böyle bir durum yaşamak istemediğimi belirttim temsilci yaşanmayacağını bilgisini iletti. Aklıma kuşku düştü tekrar aradım başka bir temsilciye deklare ettirdim o da aynı cevabı verdi ve kapattığım hattın faturasını alakasız olarak ödedim. Aradan 2 sene daha geçti bu hafta elime tekrar aynı faturadan geldi. Firmadan rahatsız ve şikayetçiyim.

İlhan 110 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.04.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İlhan03 Nisan 2014

    vodafone şikayet var sitesine yazdığı gibi ne beni aradı nede bilgi verdi

  • Vodafone Temsilcisi31 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön