07 Mayıs 2013 #1782997

Vodafone Sürekli Başka Bir Bahane Buluyorlar!

Bir haftadır hala cihazımı alamadım üç gün tarifeler değişti dediler sonra tarifeler değiştiği için vodafone kredi kartı istiyor ama pazartesi olur dediler bugün gittim bu kezde taahhüt bedelini ödedikten sonra alabileceksiniz dediler.


Bu ne arkadaşım ya mağdur ettiler kendilerini biz de vodafone iyidir diye etrafımızdaki herkese söylüyoruz ama ben böyle birşey görmedim ama ben dahil etrafımdaki herkesin Vodafone kullanmaması için herşeyi yapacağım herkesi mağdur etmişler madem öyle erken bir tarihte neden bana taahhüt bozdurup yeni tarifeye geçirdiniz? Taahhüt bedeli 190 ken yeni tarifeyle birlikte 240 lira ödeyeceğim zaten faturalarla insanları mağdur ediyorsunuz belli etmeyin bari.

İsmail 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 506453****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 07.05.2013 tarihinde kampanya giriş işlemlerinizin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön