26 Şubat 2013 #1654738

Vodafone Sürekli Bakiye Yetersiz Mesajı Geliyor!

Hesabını bilen tarife abonesiyim. . 50 adet sms hakkım bittiği için vodafone sürekli bakiyeniz yetersiz diye mesaj atıyor. Bittiyse bitti. Mesaj da atmıyorum zaten. Neden sürekli mesaj gönderiliyor.10 dakikada 102 tane mesaj geldi mesajın içeriği; "SMS göndermek için EKLE yazıp 7999 a ücretsiz göndererek 5 TL'lık Ek Paket alabilir veya uygun bir SMS paketi seçebilirsiniz. "
Müşteri hizmetlerini aradım. . "SİSTEM BÖYLE ENGELLEYEMİYORUZ" dediler. Benim bildiğim sistemler insan hayatını kolaylaştırmak için yapılır. .

Tolga 3.494 Okunma

Cevaplar

  • Tolga27 Şubat 2013

    Galiba anlatamadım..MESAJ GÖNDERMEYE ÇALIŞMADIĞIM HALDE yüzlerce mesaj geldi..en sonunda 5 tl ek paket aldım mesajlar kesildi...Zorla 5 tl mi aldınız..Taahhüt olmasa bir dakika durmam..

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden kullanmakta olduğunuz tarife gereği, toplu süreniz bittikten sonra arama ve sms yapılamayacak yönlere işlem yapmak istendiğinde, bu uyarı mesajlarının sistem tarafından otomatik olarak gönderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. -Sms hakkı bittiğinde ya da data hakkı bittiğinde, sms gönderimi yapmaya çalışıldığında veya data bağlantısı yapmaya çalışıldığında bu sms gönderilir. - Dakika hakkı bittiğinde cep lira ya da ek paketi yoksa, arama denemesi yapılırsa bu sms gönderilir. Akıllı telefonlarda arka plan güncellemeleri yapıldığından data girişi denemesi olabileceğinden,internet girişlerini kapatmanızı öneririz. Bu hususlara dikkat edildiğinde, bu sms leri almayacağınızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön