21 Ocak 2014 #2248517

Vodafone Süre Dolumuyla İlgili Uyarı Mesajı Göndermedi!

546823**** no'lu hattımızda kamu mini tarifesini kullanıyorduk. Bu tarife üzerinden de %25 indirim uygulaması yapılmaktaydı. Bu ay ki faturamız 14 tl gelmesi gerekirken 50 tl geldi. Süre aşıldığı ve bununla ilgili de uyarı mesajı geldiği müşteri hizmetleri tarafından söylendi fakat onlara da ifade ettiğimiz gibi bu hatta kullanmaya başladığımızdan beri hiç uyarı mesajı almadık. Vodafone hatlarımızı bir bir taşıyoruz ve bu sorumsuzluklardan dolayı da sürekli kullanıcıları mağdur etmenizi anlamıyoruz.

Aylin 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön