06 Mayıs 2013 #1780749

Vodafone "Süper Komple Paket"!

05 Nisan 2013'de SÜPER KOMPLE PAKET aboneliği ile numaramı Vodafone a taşıdım. 05 Mayıs 2013 tarihinde aylık kullanımın yenilenmesi için istenilen 23 TL yi yükledim.Paketimin yenileneceği saatte "Günlük 10 TL limitine ulaştığınız için saat 24.00'e kadar interneti ücretsiz kullanacağımı"belirten bir sms geldi.


Müşteri hizmetlerini aradım.Bana paket kullanım süresinin 20.46 itibari ile sona erdiğini ve yeni ay üyeliğimin başladığına dair saat 21.56'da sms gelmeden internet kullandığımı belirttiler.Ben bu hususu nasıl bilmem gerekiyordu nerede yazıyordu deyince müşteri temsilcisi K. Bey bunu bilmem gerektiğini söyledi.Bu derdimi anlatmak için 2kez tel ettim.İlkinde konuşurken de kesildi

Hüseyin 353 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin11 Mayıs 2013

    Ben belirtilen gün saat 19.00 civarı hesabımda olması gereken 23TL.yi yükledim. Belirttiğim saatte de 500mb'ten fazla da internet kullanım hakkım vardı. Ben lira yüklemesi yaptıktan sonra sadece internet kullandım. Bu kullandığım internet için benim hesabımda olan parayı niye aldınız. 05 Mayıs 2013 günü 19.00 ile 20.45 saatleri arasında sizin verdiğiniz hizmetlerden hangisini kullandığımı neden incelemiyorsunuz? Promosyon bitiş ve başlangıç saatleri arasında neden boşluk olduğunu anlamıyorum. Bu hususu belirten hiçbir açıklamanız da yok. Ayrıca müşteri temsilcisi ile konuşurken konuşma neden kesildi. İkinci kez ücretli olarak neden aradım. Ben bunların cevabını istiyorum. Benden haksız yere aldığınız 10TL.yi ve iki kez 542'yi arama ücretinin hesabıma iade edilmesini istiyorum. Yanlışlık yapıldığı kanaatindeyim. Yoksa bu kadar reklam harcaması yapıp müşteri memnuniyetine önem vermediğinizi düşüneceğim. Lütfen AKİL birisi tarafından tutarlı bir açıklama istiyorum. Yoksa yatırdığım parayı haksız yere alıp promosyon başlangıç saatinde hesabınızda yeterli bakiye yok açıklaması sadece beni ENAYİ yerine koyduğunuz hissi uyandırıyor. Umarım dikkate alınır.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden yapılan kontrollerde, komple özgürlük paketine ait promosyonun en son 04.04.2013 20:45 de eklendiği görülmüştür. Promosyon kazanımı 30 günlük periyodlarda gerçekleşmekte olup, periyod tarihinin 04.05.2013 20:45 de dolduğunu hatırlatmak isteriz. Bakiyenin yetersiz olması sebebiyle promosyon eklenmemiştir. Uygulamada sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön