24 Haziran 2013

Vodafone Sunulan Kampanya Yerine Getirilmedi!

Tarafınızdan yaklaşık 2 ay önce arandım,2 yıl kalmamı onaylarsam,telefon verileceği ve 24 ay faturama 1tl yansıyacağı belirtildi. Kabul ettim, 3 gün içinde telin ulaşacağı söylendi. 1 hafta sonra aradığımda kargonun yola çıktığı kargoyu aramam gerektiği söylendi. Kargoyu aradım ve herhangi bir bilgi gözükmemesi sonucu sizi aradığımda önce sözleşme gönderilmesi gerektiği sonra telefon geleceği ve sözleşmenin gönderileceği söylendi.

Yaklaşık 1hafta sonra sözleşme geldi, imzalayıp geri gönderim. Bunun da üstünden zaman geçmesi üzerine tekrar aradığımda kampanya süresi dolduğundan telefon gönderilemeyeceği söylendi. Kampanya sunulup,sürekli oyalanarak kampanyanın gerçekleşmemesinden şikayetçiyim..

Atilla 25 Okunma

Cevaplar

  • Atilla14 Temmuz 2013

    Bana gelen sözleşmeyi kargo kapıda imzalatıp hemen geri gönderildiğini belirtti. Ama maalesef vodafone olarak yine geçiştirme yolunu seçiyorsunuz. Benim derdim telefonun gelmesi değil. Sadece olayın yanlışlığını belirtmek istemiştim. Bir özür bile bu yanıttan daha faydalı olurdu.

  • Vodafone Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 17.04.2013 tarihli kampanya detayları kontrol edildiğinde tarafınıza gönderilen kampanya sözleşmesi imzalı olarak geri gönderilmediğinden herhangi bir işlem yapılmadığının tespit edildiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön