17 Ekim 2016 #6689026

Vodafone Spotify Aboneliğinde Yanılttı!

Temmuz ayında 3 aylık Spotify aboneliği satın aldım. Üç ayın sonunda kapanmasını beklerken, çünkü yenilemezseniz sonlanacağı söyleniyor. Söyleniyor, fakat öyle söylendiğine bakmayın. Sonlanmıyor! Yani söylendiği gibi olmuyormuş.


04.10.2016 tarihinde Spotify premium içeriğiniz 3 gün sonra sonlanacak. Kullanmaya devam için linke tıklayın... Mesajı geldi.
06.10.2016 tarihinde Spotify premium içeriğiniz 1 gün sonra sonlanacak. Kullanmaya devam için linke tıklayın... Mesajı geldi.
08.10.2016 tarihinde Spotify premium içeriğiniz yenileme yapmadığınız için durdurulmuştur mesajı geldi.


Sonrada 10. ay fatura durdurulduğu söylenen içerikle alakalı 22 TL ücret yansıtıldı. Hatadır deyip çağrı merkezini aradım. 10 dk telefonun uzunca bekledikten sonra ozan isminde ki kişi telefonu açtı. 14.10.2016 13:43.

Murat 140 Okunma

Cevaplar

  • Murat14 Ekim 2016

    Devamını yorumda yazayım. Sayın Ozan beye durumu aktardım. Belirtmeliyim aktarmakta bayağı zorlandım. İstediğini anlayan istemediğini anlamayan bir yapısı vardı. Bana söyledikleri özetle şöyle; Benim aksini söylememe rağmen ürünün 3 ayda bir otomatik yenileneceğini söyledi. Madem yenilenecek neden bana yukarıdaki mesajlar geldi sorusuna ise size yenilendiğine dairde mesaj gönderdik okumadınız mı dedi! burası çok iyi... Ben satın alırken yenileneceği yazmıyordu dediğimde yenilenmeyeceği yazıyormuydu dedi! Anlatmaya çalışmaktan yorulup iptal edin dediğimde ise sadece yenilemeyi iptal edeceğini ve bu gelen ücreti iptal edemeyeceklerini ifade etti. Ayrıca ozan ismindeki kişiye bu saygısız tavrından dolayı kendisini de şikayet edeceğimi belirttiğimde ise umursamazlığı hayret vericiydi. Bu yapılana ben bir isim veriyorum ve umarım siz yaşamazsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön