21 Mayıs 2013

Vodafone Sözünü Tutmadı!

Özatalar Vodafone elemanları şirketimize geldiler ve bizi Vodafone'a taşımak istediklerini söylediler. Peki dedik. Bunun karşılığında bize 2 adet Samsung Galaxy S3 verileceği söylendi. Anlaştık. Fakat aradan aylar geçmesine rağmen hala sadece 1 adet S3 alabildik. Şirket yetkilileri biz bunu veremeyiz elemanlarımız söz vermiş ama yetkimiz dışında diyorlar. Kurumsal bir firma nasıl olur da elemanlarının verdiği sözü tutmaz?

Aylardır oyalıyorlar bizi. Artık bunun acilen bir sonuca bağlanmasını istiyoruz. Kendilerine attığımız maillere dönmüyor ve telefonlarımıza bakmıyorlar. Özatalar Vodafone bize acil çözüm sunmazsa elimizden geleni yapacağız.

Fatih 34 Okunma

Cevaplar

 • Fatih27 Haziran 2013

  Sorunumu çözmediniz. Hala bekletiliyoruz.

 • Fatih27 Haziran 2013

  Sorunum hala çözülmedi. Bundan sonra ne vodafone kullanırım nede tavsiye ederim.

 • Fatih23 Mayıs 2013

  Bildirme yapılıyor zaten. Çözüm yok. Sizin bir elemanınız gelip bize söz veriyor ve siz bu sözü kabul ediyorsunuz ama yapacak birşey olmadığını söylüyorsunuz. Ve o eleman hala insanları kandırmak adına sizin için çalışabiliyor? Bu mudur yani Vodafone hizmet kalitesi? Hem bize verilen söz tutulmuyor hemde söz veren eleman hala çalışıyor. Böyle mi kazanıyor Vodafone müşterilerini?

 • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön