11 Şubat 2014 #2286576

Vodafone Sözünde Durmuyor!

15.12.2013 tarihinde Vodafone reklamlarında da belirtilen çekim kalitesi vaadine güvenerek adıma kayıtlı olan iki hattımı da Vodafone'a taşıdım.Oturduğum bölgede Vodafone'un çekim sıkıntısı mevcutmuş. Bunu hem bayiye hem müşteri hizmetlerine bildirdim.İnternet hızını da fotoğraf çekerek bayiye ispatladım.


İlgili Vodafone Erenköy şubesi, reklamda halka da belirtildiği gibi, bana çekim kalitesi ile ilgili şikayetiniz olursa ilk ay faturanızı biz ödüyoruz diye garanti verdi. Çekim sıkıntısı şikayetlerim üzerine hattımı tekrar eski operatörüme 13.01.2014 tarihinde taşıdım.


Şimdi Vodafone sözünü tutmuyor. Vodafone hem beni mağdur etti hem de faturayı ödememi istiyor.

Erkan 66 Okunma

Cevaplar

  • Erkan26 Şubat 2014

    12 Şubat ta Genel müdürlükten Murat bey aradı. Sorunu anlattım. Reklamlarda da böyle geçtiğini fakat sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını söyledi. Şebeke sorunu nasıl kendilerinden kaynaklanmıyorsa?? Son olarak bayi ile görüşüp dönüş yapacağını söyledi. Ama aramadılar. Borç takipten 2 kere Neslihan hanım aradı. Konudan bihaberdi. Sadece faturanın ödenip ödenmeyeceğini sordu. Yasal takibe başlayacaklarını söyledi. Şuan bayi ile yaptığım görüşmede faturanın birini cebinden ödeyeceğini ve bir sonuca ulaşamadığını, özür dilediğini ifade etti. Sonuç olarak Vodafone çalışanlarına fatura ödetecek:) halkımız bu reklamlara kanmasın mağduriyetimi açıkça anlatıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön