10 Şubat 2014 #2285751

Vodafone Sözünde Durmadı!

Yıllardır kurumsal hat kullanıcısıyız. Satış temsilciniz bize ürününüzü satmak için geldi. Eski operatörümüze herhangi bir ücret ödemeyeceğimizi,herşeyi Vodafone'un üstleneceğini belirtti. Şuan da eski operatörümüz bizden ücret talep etmektedir.


Herşeyi bir kenara bıraktık, satışı yapan temsilci şirket çalışanlarımızın telefonlarına bile çıkmamaktadır.Bugün geleceğim yarın geleceğim diyerek bizleri oyalamıştır.


Bu konuyu defalarca müşteri hizmetleri numaranızı arayarak belirtmemize rağmen herhangi bir feedback alınamamıştır. Biz uzun yıllar kendi sektörümüzde hizmet veren bir firma olarak bu davranışınızı kınıyor ve kurumsal bir firmaya yakışır şekilde davranmanızı talep ediyoruz.

Suat 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, iletişim bilgilerinizde yer alan e mail adresinize gerekli bilgiler gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön