07 Eylül 2013 #1998465

Vodafone Sözleşmeli Hattın Fiyatını Artırdı!

4-5 ay önce Avea olan hattımı Vodafone'a taşıdım. 12 ay taahhütle hesabını bilen hepsi 500 paketini kullanarak ayda 35 TL fatura ödüyordum. Bugün telefonuma gelen mesajda : ''hesabını bilen hepsi 500 tarifenizin içeriği aynı kalıp ücreti 39 TL olarak güncellenecektir.'' bu fiyat değişimin sebebini öğrenmek istiyorum çünkü taahhüdün anlamının bu olmadığına inanıyorum.

Pinar 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Imzalamış olduğunuz gsm abonelik sözleşmesinin Mali hükümler bölümünde 5.4 sayılı maddesı geregı Vodafone yürürlükteki mevzuata uygun sekil ve sürede tarifelerinde ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön