22 Nisan 2013

Vodafone Sözleşme Bitimi!

Vodafone şirketine 2 yıl 59 tl kampanyalı anlaşma yaptım 2. yılın sonunda sözleşmem bittiği için başka operatörle bir anlaşma yaptım. Vodafone sözleşmesinin bitimine 5 gün kalada kartımı kullandı. olmasın diye telefonumdan çıkardım.


Vodafone şirketi sözleşmem bittiği halde bana 60 tl fatura gönderdi. Vodafone'u aradım bana verdikleri cevap neymiş efendim anlaşmamızdan 1 gün geçmiş. halbuki ben kartımı dahi telefona takmamışım. benden haksız alınan bu paramın iadesini istiyorum.

Adnan 135 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 532789****hattınız için yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın 15. günü olduğu ve 16.02.2013 tarihinde farklı operatore geçiş sağladığınız görülmüştür.Geçiş işleminize bağlı olarak,geçiş tarihine kadarki kullanımlarınız,aylık bundle (toplu süre) ücretiniz 15.03.2013 kesim tarihli 60.40 TL'lik bir dönem faturanız oluşturulmuştur.Faturalandırmanıza yönelik herhangibir sorun bulunmamaktadır.Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretininin tamamını ödenmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön