21 Ağustos 2013

Vodafone Sözde Ücretsiz Modem!

Mayıs 2013 ayında Mersin Forum AVM Teknosa alışveriş merkezinden Nokia telefon aldım. Hemen yanı başımda duran Vodafone standında görevli hanımefendi ücretsiz modem verebileceğini söyledi. Kırmamak için modemi aldım. Yanında ücretsiz modem içinde kullanabileceğim hattı da beraberinde verdi. Eve döndüğümde ilgili hanımefendi beni cep numaramdan aradı ve imzamın eksik olduğunu ( unuttuğunu söyledi ).


Söz konusu yere uzak olduğumdan geri dönüş yapmadım. An itibariyle ( 20/08/2013 ) Vodafone müşteri temsilcisi tarafından arandım ve mayıs ayında başvurmuş olduğum modem hattı için 3 dönem borcum olduğunu ( 58 TL ) ve ödemem gerektiğini söyledi.

Hasan 81 Okunma

Cevaplar

 • Hasan22 Ağustos 2013

  Problemde bu zaten benim vodafone hattım yok!. Ulaşamamanız çok normal. Ama Vodafone müşteri hizmetleri ''borç hatırlatma''sı için nasıl cep numaramı arıyor ise sizde arayabilirsiniz. Anlaşılmadığını düşünerek tekrar yazıyorum; '' Vodafone müşterisi değilim, telefon aldığımda bana ücretsiz modem diye birşey verdiler ilgilenmeme rağmen 3 ay sonra bana borç çıkartıldı derdim budur! '' lütfen ulaşmak istiyorsanız eğer sistemdeki cep numaramdan ulaşınız!!!

 • Hasan22 Ağustos 2013

  Sürekli aynı standart mesajı kopyala yapıştır yapıp duruyorsunuz. Bu konuya lütfen açıklık getirin. İmzamın bile eksik alındığı bir evrak nasıl olduda düzenlenip adıma borç çıkarıldı ? Eksik imza olduğu tarafıma sözkonusu personel tarafından bildirilmişti. Ama görüyorumki faturalandırma kadar hızlı dönüş yapmıyorsunuz. Tüketici haklarına başvuru yapacağım. Sizden bir dönüş olmayacak sanırım!

 • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön