09 Eylül 2013 #2001959

Vodafone Söz Vermesine Rağmen 10000 Sms'i Göndermedi!

Faturalıya geçene 1000 sms hediye! Vodafone cep merkezinde hesabını bilene geçin, 12 ay sözünüze her yöne 200 dk Vodafone içi 2000 dk'ya 19 TL ödeyin hediyeyi kapın. Aynen bu şekilde bana mesaj geliyor. Bende 06, 09, 2013 tarihinde faturalıya geçiyorum ve 10000 sms hediye gelmiyor.


Müşteri hizmetlerini arıyorum böyle bir mesajın taraflarınca gönderilmediğini söylüyor kendimden şüphelendim acaba ben birisini Vodafone diye kaydettim de bana bu şekilde mesaj mı attı diye? Bir de 19 TL fatura gelecek denildi. Şuan 27 küsür gözüküyor hayırlısı bakalım.

İbrahim 50 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim07 Kasım 2014

  HER ZAMAN HAKLI OLAN ZENĞİNLERDİR UNUTMAYALIM PARAN KADAR KUVVETLİSİN :P

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • İbrahim10 Eylül 2013

  542 aradım biz böyle bir mesaj göndermedik deyip durdu mesaj hala duruyor tarih belli saat belli mesaj hala duruyor.

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön