30 Ocak 2014 #2265636

Vodafone Söylenmeyen Taahhüt Şartı Mağdur Etti!

Bursa Kent Meydanı Vodafone bayisine 07 Aralık 2013 tarihinde kampanya bilgisi almak için gittim. Bana numara taşıma ve 12 aylık taahhüt karşılığı 49 TL'lik yeni RED tarifesini önerdiler. Beğendim ve kabul ettim. Önüme gerekli evrakları çıkardılar ve imzaladım. Sim kartımı verdiler. 3-4 güne açılır dediler. Bu kadar mı diye sordum, bu kadar dediler.


4 gün sonra hattım açıldı. 1 ay sonra 49 TL olması gereken faturam 63,3 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda 12 aylık taahhüt imzalamadığımı söylediler. Bana verilen evrakları imzaladım dediğimde taahhüt evrağını sizin isteyip imzalamak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor dediler. Üstelik yapabilecekleri bir şey de yokmuş.

Seher 48 Okunma

Cevaplar

  • Seher06 Şubat 2014

    sorunuma yönelik hiç bir olumlu yaklaşım yada çözüme yönelik yapıcı bir yaklaşım olmadı. sorunuma çözüm sağlamadılar. bayinin hatasının bedelini bana yüklediler. Turkcell'den ayrıldığıma pişman oldum. hemen en yakın Turkcell bayiine gidip geri dönmek istediğimi söyledim ve döndüm. Büyüklük reklamlarla olmuyor bunu anladım. bu kadar şikayete ve derdimi anlatmama rağmen Turkcell'in bana çözümsüzkle yaklaşmayacağına eminim.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön