20 Eylül 2013 #2022017

Vodafone Söylenen İadeyi Hala Yapmadı!

01.08.2013 tarihinde 6 gb süper internet paketine geçtim ve paket aşımı yapmadım ve incelendi paket aşımı olmadığı halde 30 TL paket 1.31 telsiz kullanım hakkı 4.6 TL yeni hat ücreti 36 TL fatura gelmesi gerekirken 102.5 TL fatura geldi şikayet ettim 57 lira iade olacağı söyledi.


Tekrar şikayet ettim ve ne 57 lira iade edildi. Ne de geri dönüş oldu şu anda hem data ücreti hem de 6 gb süper internet ücretini alıyor. Vodafone faturalarımın tekrar incelenmesi ve bana bilgi verilmesini istiyorum.

Hamdi 35 Okunma

Cevaplar

 • Hamdi23 Eylül 2013

  Kopyala yapıştır nerye cevap verdiniz iki dakikada böyle bir firma olamaz

 • Hamdi23 Eylül 2013

  Vodafone tarafından bilgilendirilmede 12 ay tahahütt etmediğim belirtilmiştir. Tarafımca tahahhütte bulunduğum halde ve halen faturam aynı şekilde ilerlemektedir. Eylül ayı faturamda aynı şekilde ilerlemektedir aynı sonunda muhtemelen aynı şikayetleri tekrar yapmak zorunda kalacağım. 12 yıllık vodafone aboneliğim boyunca ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön