17 Eylül 2013 #2017797

Vodafone Söylediğinden 10 Kat Fazla Ceza Gönderdi!

Yaklaşık 5 ay Vodafone Cep avantaj 1500 Kampanyasını kullanmaktaydım. Hat değiştirme talebi ile ilgili olarak müşteri hizmetlerini aradım ay başına 10 TL ceza geleceğini söylediler ( telefon kayıtları mevcut ) fakat faturada 100 TL ceza geldi. Haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. En kısa sürede faturanın iptalini talep ediyorum.

Uğur 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın U****** Ş****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. İmzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz.Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön