23 Eylül 2013 #2026471

Vodafone Sorunumu Hala Çözmedi!

Sayın Vodafone yetkilileri, 7 ay önce almış olduğum Blackberry Z10 cihazım için Vodafone red müşteri hizmetlerini aradığımda internet için BİS paketi almalı mıyım diye sorduğumda evet yanıtı aldım ve buna dayanarak Blackberry Z10 cihazım için BİS üyeliği başlattım.


Bu ay cep telefonuma gelen mesaj ile internetimin dolduğu ek faturalandırma yapıldığını +5 TL görünce red müşteri hizmetlerinizi aradım. Şikayet kaydı açıldı. BİS paketinin satış yapıldığı tarihteki konuşma dinlenecek denildi.


Üzerinden 15 gün geçmiş olmasına rağmen halen şikayetim düzeltilmedi. Personelleriniz yüzünden 7 aydır 20 TL fazla fatura ödüyorum ve bu ay internetim doldu diye 50 TL fazla fatura ödedim.

Azmi 91 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 26/09/2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş olup gerekli müdehalenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Azmi24 Eylül 2013

    sayın vodafone! şikayet kaydı açılalı 18 gün olmuş halen en kısa sürede geri dönüş gerçekleştirilecektir diye yanıt veriyorsunuz! atomu yeniden mi keşfe çıktınız? yasal süre 15 gündür ve siz 18. gün olmasına rağmen şikayet kaydımı çözümlemediniz! bilgi iletişim kurumuna dilekçem hazır bilginize

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön