11 Şubat 2014 #2287195

Vodafone Sorunumu Çözmüyor!

İşim dolayısıyla bulunduğum bölgede Vodafone "çekmediğinden" dolayı ilk fırsatta müşteri hizmetlerini aradım ve faturalı hattımı faturasız olarak güncellemek istediğimi belirttim. Aylar sonra fark ettim ki kredi kartımdan fatura bedeli çekilmeye devam edilmiş.


Otomatik ödemeyi iptal ettirmediğim için olmuş olabileceğini düşündüm ama emin olmak için Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinden aldığım yanıt ise "böyle bir işlemin gerçekleştirilmediği" idi. Şikayet talebimi alıp bana en geç 15 gün içerisinde döneceklerini söylediler. 1 aydır ara sıra arayıp durumu soruyorum ve her seferinde hiç böyle bir şikayet olmamış gibi yeniden şikayet talebi oluşturuyorlar.

Kerem 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 13.02.2014 ve 14.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön