25 Aralık 2014 #2923043

Vodafone Sorunumu Çözmedi!

Daha öncede sorunumu dile getirdim hala bir çözüm üretmediniz. Bayiniz olan (Akgün İletişim) cihazı aldığım Pelikan AVM'deki shop mağazanızada gittim bizlik bir durum yok dediler, braystar denilen tedarikçiye dilekçe yazdık her seferinde orayı arayıp cihazı açtırmam gerektiğini söylüyorlar, özel bir sizin kurumunuz olmayan farklı bir firmaya neden telefon numaramı mail adresim, vs. Vereyim yaptığınız tam anlamıyla terbiyesizlik. Benim sorunumu çözün, benim vaktim yok bu işlemler için. Ve ayrıca numaramı taşıdığım için kullandığım hattımda cihazda çalışmıyor bu da bir cezalandırma yöntemimi? Siz, politikacı mısınız yoksa kurumsal bir firmamı çözemedim.

Engin 131 Okunma

Cevaplar

 • Engin27 Ocak 2015

  YAZIK KOSKOCAMAN BİR ŞİRKETİN BUKADAR YETERSİZ VE AMATÖR PERSONELİ OLMASI ÇOK KÖTÜ

 • Engin27 Ocak 2015

  normal olarak dönüş alamazssınız telefonumu kullanamıyorum yani önceki bildirimlerimde de telefonu kullanamadığım için (telefonumu klonladığınız için) kullanamıyorum sizden aldığım telefonu yardımcı olmaya niyetiniz olmadığı için bu cevaplar çok normal

 • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.012015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Engin02 Ocak 2015

  burada titizlikle inceliyoruz yardımcı oluyoruz diye ezbere yazıyorsunuz kesinlikle yardımcı olmuyorsunuz... ayrıca size ulaşıcaz diyorsunuz bana nasıl ulaşacaksınız telefonum çalışmıyor çünkü siz veya bayiniz telefonumu klonlamış. telefonumu Turkcell e taşıdığım için beniz cezalandırmışsınız çalışmıyor telefonum

 • Engin02 Ocak 2015

  kesinlikle hiçbir konuda yardımcı olunmuyor...

 • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön