15 Mayıs 2013 #1800389

Vodafone Sorunum Bir Türlü Çözüme Kavuşmuyor!

Vodafone sorunum bir türlü çözüme kavuşmuyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum.Otomatik ödeme talimatı verdim onu almıyorsunuz diyorum sorun sizin kartınızda diyorlar oysa kartımda limit her zaman yeterli. Ödeme almıyorsunuz bari otomatik ödeme talimatımı iptal edin diyorum sistemde bilgilerinizi göremiyoruz diyorlar nasıl çözülecek bu sorun anlamadım gitti.


Buraya iki kez; Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumuna iki kez kendi internet sitelerinden müşteri hizmetlerine defalarca yazmama rağmen işi bilen yardımcı olabilecek sorunumu çözüme kavuşturabilecek hiç kimse zahmet edipte aramadı. En son e-posta gönderdiler numaranızla ilgili işlem yapmak için müşteri hizmetlerini arayın diye.

Ali 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde ,Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu aracılığı ile tarafımıza iletilen şikayetiniz ile ilgili yapılan incelemede 543799**** GSM numaralı hattınızın, 16.08.2011 tarihinde Cep Avantaj Mini Süper Tarifesi’ ne geçiş işleminin yapıldığı ve mevcut tarifeye ek olarak 09.08.2011 tarihi itibari ile HTC Wildfire S Cihaz Kampanyası’ na katılımının sağlandığı görülmüştür. Şikayetinize istinaden yapılan incelemelerde; Ocak 2013, Şubat 2013 ve Mart 2013 fatura dönemlerinize denk gelen Mail Order Talimatı’ nızın, sistem güncellemesi sebebi ile gecikmeli devreye girdiği anlaşılmış olup, gerekli müdahalenin yapılarak, Şubat 2013 dönem faturanıza yansıyan 0,35 TL gecikme bedeli ile Nisan 2013 dönem faturasınıza yasıyan 2 TL gecikme bedeli ve 10 TL açma bedeli (2 adet) karşılığı toplamda 12,35 TL’ nin fatura hesabınıza iade edildiği görülmüştür. 12,35 TL Mayıs 2013 dönem faturanızdan mahsup ediliceğinin bilgisini iletmek isteriz.Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanız durumunda otomatik ödeme talimatınızı iptali için işlem sağlayabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön