18 Eylül 2013 #2018267

Vodafone Sorunu Çözmüyor!

543 624 **** numaralı Vodafone hattım ile 25 liraya her yöne 500 paketi alımı gerçekleştiremediğimi uzun uğraşlar sonunda tarafınıza kabul ettirip şikayet kaydımı oluşturdum. Tarafıma 15 gün içinde çözülecek denildi. 20 gün olup tekrar tarafınıza ulaştığımda çözülmediği ve bunun içinde tekrar şikayet kaydı oluşturdukları söylendi. Tarafınızın belirttiği 15 gün süre dolmasına rağmen mağduriyetim yaklaşık 1 ayı geçti ve tarafıma yeniden bir 15 gün süre verildi. Sizin bu şikayetimi işleme alıp tarafıma geri dönüş yapıp evet sorun var 15 gün içinde çözülecek diyeceksiniz ve 1 ay daha bu devam edecek ortada sorun var ama çözen yok.

Tarık 51 Okunma

Cevaplar

  • Tarık19 Ekim 2013

    paket talebi alınmıştır mesajı gelmiyor ki hattıma lira yükleyeyim kredim yetersizmiş 30 gün boyunca arama yapmadan 25 liramla bekledim ha geldi gelecek paket diye cep telefonu bu banka kartı değil kullanmadan keyfinizi bekleyeyim tam komedisiniz !

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde kredinizin yetersiz olması sebebiyle işlem sağlayamadığınız tespit edilmiş olup,kredi yüklendikten sonra işlemi tekrar denemenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön